This job listing has expired and may no longer be relevant!

Spawacz MAG/MIG

BestHill Work Pomocnik elektryka budowlanego - Berlin Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Spawacz

BestHill Work  to agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze  16434.Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy.Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec,Austrii i Holandii.Co nas wyróżnia to kwalifikacje i kompetencje. BestHill Work to gwarancja profesjonalnie przeprowadzonego procesu rekrutacji,zadowolenie naszych kandydatów jest dla nas najważniejsze !

Opis stanowiska pracy:

  • Spawanie metodą Mag/Mig
  • obróbka wstępna i wykończeniowa prac spawalniczych
  • kontrola jakości spawów
  • odpowiedni dobór urządzeń spawalniczych
  • Inne charakterystyczne dla stanowiska obowiązki

Wymagania :

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętność spawania rur, blach o rożnych przekrojach
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Doświadczenie zawodowe na podanym stanowisku
  • Prawo jazdy, własny samochód mile widziany

Oferta pracodawcy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie  12€/h brutto + 40 – 50€ netto dieta dzienna
  • umowa o pracę na warunkach niemieckich
  • auto na wyjazd mile widziane
Numer referencyjny

7220355

Wyślij zgłoszenie

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Spawacz MAG/MIG