Ślusarz szlifierz – RHEDE

BestHill Work Ślusarz  szlifierz - RHEDE Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Pracownik fizyczny

BestHill Work  jest prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy, posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434.

Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie.

Opis stanowiska:

  • szlifowanie  i nakładanie laminatu na makiety i inne modele przedmiotów.
  • Praca pod dachem.
  • Niemiecki podstawy.
  • Auto konieczne

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe ślusarz spawacz mile widziane
  • doświadczenie zawodowe na podanym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego – pozwalająca na komunikowanie się w miejscu pracy
  • prawo jazdy Kat.B – warunek konieczny

Oferta pracodawcy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na warunkach niemieckich
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia na terenie Niemiec
  • atrakcyjne wynagrodzenie od  13€ Netto/h
  • zakwaterowanie blisko miejsca pracy organizuje pracodawca opłacone
  • pokoje jednoosobowe OPŁACONE
Numer referencyjny

8523118