Ślusarz monter – Leutershausen / Bawaria

BestHill Work Ślusarz monter - Leutershausen / Bawaria Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Ślusarz

BestHill Work  jest prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy, posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434.

Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie.

Opis stanowiska:

  •  Montaż balkonów, balustrad i schodów u klientów.
  • Auto koniecznie.
  • Język niemiecki komunikatywny

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe/mile widziane
  • doświadczenie zawodowe na podanym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego – pozwalająca na komunikowanie się w miejscu pracy
  • prawo jazdy Kat.B – warunek konieczny

Oferta pracodawcy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na warunkach niemieckich
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia na terenie Niemiec
  • atrakcyjne wynagrodzenie od  13€ netto(na rękę)/h
  • zakwaterowanie blisko miejsca pracy organizuje pracodawca OPŁACONE
  • pokoje jednoosobowe
Numer referencyjny

8523121