Ślusarz – Mechanik

BestHill Work Elektryk budowlany Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Ślusarz

BestHill Work  to agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze  16434.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy.Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec,Austrii i Holandii.Co nas wyróżnia to kwalifikacje i kompetencje. BestHill Work to gwarancja profesjonalnie przeprowadzonego procesu rekrutacji,zadowolenie naszych kandydatów jest dla nas najważniejsze.

Zakres obowiązków:

  • warsztatowe prace ślusarskie
  • naprawa i konserwacja maszyn, narzędzi i urządzeń produkcyjnych
  • kontrola jakości gotowego produktu.
  • montaż- demontaż elementów maszyn budowlanych

Wymagania :

  • znajomość rysunku technicznego
  • dokładność, dbałość o szczegóły, zaangażowanie i odpowiedzialność
  • doświadczenie zawodowe
  • znajomość języka niemieckiego(min. A2)
  • prawo jazdy + własny samochód mile widziane

Oferta pracodawcy:

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 12,50 €/h brutto + 50 € netto dieta dzienna
  • Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę
  • Praca na pełny etat plus ewentualne nadgodziny
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji ze strony BestHill Work
Numer referencyjny

6940884

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Ślusarz – Mechanik