ORDER-PICKER EPT / PAKOWACZ

Agencja pracy Cosmoworker ORDER-PICKER EPT / PAKOWACZ Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Holandii Logistyk

Powiększamy zespół. 🙂
Komfortowa, stała praca w miłej atmosferze.
Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Stawka początkowa: 11,87€/h brutto od 18 lat.
Dodatek zmianowy po godzinie 18:00, 120%, dodatek za każdą godzinę ponad 40 godzin 130%.
Praca w trybie 2-zmianowym od poniedziałku do soboty, 6:00-15:00, 15:00-24:00.
Wynagrodzenie cotygodniowe,

Region:Tilburg, Breda, Hertogenbosch.
#zzakwaterowaniem
, #bezdoswiadczenia, #bezprawajazdy, #bezstawkiwiekowej.

Cosmoworker wierzymy, że każdy powinien móc zarabiać najlepiej w stosunku do swoich umiejętności, w kraju lub za granicą. Od 2006 roku zajmujemy się pozyskiwaniem najlepiej płatnych ofert od pracodawców w różnych krajach Europy.
Jeśli szukasz lepiej płatnej pracy to mamy coś dla Ciebie.
Nie zajmujemy się wszystkimi ofertami pracy.
Przedstawiamy kandydatom tylko te sprawdzone i atrakcyjne dla Nich.
Poniżej przedstawiamy jedną z aktualnych ofert pracy.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • praca na różnych działach w magazynie niespożywczym,
  • kompletowanie zamówień za pomocą skanera, pakowanie, przygotowywanie zamówień do dystrybucji,
  • praca długoterminowa,
  • praca w trybie 2-zmianowym od poniedziałku do soboty 6:00-15:00, 15:00-24:00.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dyspozycyjność do pracy na minimum 3-miesiące,
  • mile widziane prawo jazdy,
  • mile widziani także kandydaci z własnym zakwaterowaniem.

Oferujemy:

  • stawkę początkową 11,87€/h brutto od 18 roku życia
  • dodatek zmianowy po godzinie 18:00, 120%, dodatek za każdą godzinę ponad 40 godzin 130%,
  • wynagrodzenie cotygodniowe,
  • wynagrodzenie wakacyjne 8,33% stawki brutto,
  • wynagrodzenie urlopowe 8,70% stawki brutto,
  • koszt zakwaterowania: 115,00 € za tydzień,
  • koszt ubezpieczenia: 33,41 € za tydzień,
  • gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu,
  • pracę długoterminową,
  • legalną pracę, zgodną z niderlandzkim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
  • zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
  • opiekę koordynatorów,
  • dla chętnych pomoc w organizacji indywidualnego zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy.
Numer referencyjny

8609226