PRACOWNIK SORTOWNI KURIERSKIEJ BEZ NIEMIECKIEGO

ImpactJob PRACOWNIK SORTOWNI KURIERSKIEJ BEZ NIEMIECKIEGO Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Magazynier

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszych Klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK SORTOWNI KURIERSKIEJ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przyjmowanie i segregowanie paczek do 31,5kg
  • Przygotowanie przesyłek do wysyłki
  • Sortowanie, przeładowywanie, noszenie paczek
  • Prace magazynowe

WYMAGANIA:

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera/komisjonera
  • Sprawność fizyczna (warunek konieczny)
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckimi pracodawcami
  • Pełny pakiet socjalny
  • Możliwość długotrwałego lub sezonowego zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (13 euro brutto/godzina + dodatki za pracę w godzinach nocnych)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez CV
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob
Numer referencyjny

8597379