PRACOWNIK SORTOWNI KURIERSKIEJ

S&A sp. z o.o PRACOWNIK SORTOWNI KURIERSKIEJ Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Magazynier

S&A Sp .z o.o., działa na terenie Polski w oparciu o wpis do rejestru agencji zatrudnienia 27405. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie HR. W ciągu 6 lat działalności nasza agencja zyskała zaufanie wielu firm różnych branż i gałęzi przemysłu, dzięki czemu zatrudniliśmy już około 2000 pracowników na terenie Europy. Łączymy pracodawców z kandydatami do pracy – oferujemy kompleksowe wsparcie pracowników w organizacji wyjazdu zagranicę. Z nami zyskasz zatrudnienie na najlepszym poziomie.

OPIS STANOWISKA:

  • Rozładunek i załadunek dostaw
  • Praca fizyczna na magazynie
  • Komisjonowanie, pakowanie, kontrola jakości
  • Proste prace porządkowe

WYMAGANIA:

  • Chęci do pracy oraz gotowość do pracy fizycznej
  • Samochód na wyjazd (Warunek konieczny!)
  • Sprawność fizyczna

OFERUJEMY:

  • Stawka 13 euro brutto za godzinę pracy
  • Opłacone zakwaterowanie przez pracodawcę
  • Brak Zeit konta
  • Opieka polskiego koordynatora przez cały czas trwania projektu
  • PRACA OD PAŹDZIERNIKA
Numer referencyjny

8617399