Pracownik produkcji w branży metalowej (m/w/d)

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech

Berlin – TWOJE ZADANIA: Montaż zespołów zgodnie z rysunkiem Prace przygotowawcze i wykończeniowe Obróbka materiału Wymagania: Doświadczenie zawodowe w branży metalowej Mile widziane uprawnienia na dźwig/suwnice, ale nie obowiązkowe Komunikatywny język niemiecki Gotowość do pracy na zmiany Podstawowa wiedza obsługi komputera OFERUJEMY: osobiste planowanie kariery poprzez indywidualną poradę dostosowaną do twoich potrzeb wynagrodzenie 13,50 €/h dodatki: bonus urlopowy i świąteczny stałą umowę o pracę docenianie twoich osiągnięć długotermonowe zatrudnienie u naszego klienta z możliwością przejęcia stosunek pracy oparty na otwartej, uczciwej komunikacji Jeśli wzbudzimy Twoje zainteresowanie, czekamy na Twoje zgłoszenie. Możesz łatwo przesłać dokumenty za pośrednictwem "Złóż wniosek online". To zajmuje tylko 1 minutę. Możesz również wysłać swoją aplikację na adres . Z Wackler Personal Service GmbH nie ponosisz żadnych kosztów! Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeni…

Nazwa stanowiska: Pracownik produkcji w branży metalowej (m/w/d)
Miejsce pracy: Niemcy

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Pracownik produkcji w branży metalowej (m/w/d)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Odbieraj oferty z Niemiec na e-mail!

Zapisz się na powiadomienia, nie przegapisz już żadnej oferty!