Malarz budowlany – 13 €/h + 25 € dieta dzienna

BestHill Work Malarz budowlany - 13 €/h + 25 € dieta dzienna Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Malarz

BestHill Work  jest prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy, posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434. Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie .

Opis stanowiska:

  • przygotowanie podłoża do malowania
  • szpachlowanie i gipsowanie
  • malowanie okien i drzwi
  • położenie gładzi
  • tapetowanie

Wymagania:

  • doświadczenie na podanym stanowisku
  • chęć do pracy
  • znajomość języka niemieckiego pozwalająca na porozumienie się w miejscu pracy
  • wymagane: prawo jazdy, samochód

Oferujemy:

  • stabilne, długofalowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca w miłej atmosferze w średniej wielkości firmie
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia na terenie Niemiec
  • atrakcyjne wynagrodzenie – 13-14 €/h + 25 € dieta dzienna
  • zakwaterowanie zapewnione i OPŁACONE przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe)
Numer referencyjny

8788085