Pracownik produkcji – praca dla par

BestHill Work Pracownik produkcji -  praca dla par Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Pracownik produkcji

 BestHill Work  jest prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy, posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434. Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie

Opis stanowiska:

  • produkcja drobnych elementów plastikowych
  • branża automotiv
  • kontrola jakości produktu

Wymagania:

  • podstawowa znajomości j. niemieckiego
  • prawo jazdy + auto warunek konieczny
  • możliwość dużej ilości nadgodzin
  • zdolności manualne i organizacyjne
  • mile widziane doświadczenie na produkcji
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferta pracodawcy:

  • wynagrodzenie  13 €/h + 25,00 € dieta dziennie,
  • zmiana nocna 18,64€/h
  • zakwaterowanie z darmowym parkingiem i WiFi, kuchnia
  • umowa o pracę na warunkach niemieckich
  • długofalowa zatrudnienie
  • praca również dla par
Numer referencyjny

8577254