PRACOWNIK PRODUKCJI / PRACA DLA PAR / 12,66 – 13,66 € BRUTTO/GODZINA

ImpactJob PRACOWNIK PRODUKCJI /  PRACA DLA PAR / 12,66 - 13,66 € BRUTTO/GODZINA Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Pracownik produkcji

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszych Klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

POMOCNIK NA PRODUKCJI BATERII BEZ NIEMIECKIEGO

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Produkcja baterii i małych akumulatorów do elektronarzędzi
  • Praca przy taśmie produkcyjnej
  • Składanie elementów
  • Kontrola jakości
  • Obsługa maszyn

WYMAGANIA:

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckimi pracodawcami
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (12,66-13,66 euro brutto/ godzina + dodatki zmianowe +25 % netto do stawki godzinowej za pracę w godzinach nocnych od 22:30-05:30)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Możliwość pracy DLA PAR
  • Zakwaterowanie
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez wysłania CV
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob
Numer referencyjny

8288953

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do PRACOWNIK PRODUKCJI / PRACA DLA PAR / 12,66 – 13,66 € BRUTTO/GODZINA