Pracownik produkcji – Niemcy, Michelau

BestHill Work Pracownik produkcji - Niemcy, Michelau Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Pracownik produkcji

 BestHill Work  to prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434.Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie .

Miejsce pracy: Michelau/Bawaria

Opis stanowiska:

  • praca przy produkcji  drobnych części plastikowych

  • proste prace produkcyjne

  • wykonywanie prac manualnych przy linii produkcyjnej

  • 3 zmianowy system pracy

  • możliwość dużej ilości nadgodzin

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • prawo jazdy + auto (warunek konieczny)
  • zdolności manualne i organizacyjne
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferta pracodawcy:

  • stawka 12,43 € brutto /h + dieta 25 €/dzień
  • zakwaterowanie organizuje pracodawca
  • dodatki zmianowe
  • umowa o pracę na warunkach niemieckich
  • długofalowa zatrudnienie
  • praca również dla par
Numer referencyjny

8577411