SPAWACZE MIG MAG TIG – RÓŻNE LOKALIZACJE

ImpactJob SPAWACZE MIG MAG TIG - RÓŻNE LOKALIZACJE Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Spawacz

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszych klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPAWACZE MIG MAG TIG

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie powierzchni do spawania
  • Spawanie elementów i konstrukcji stalowych różnymi metodami spawania
  • Spawanie różnych blach
  • Spawanie stali nierdzewnej i stali szlachetnej
  • Prace z rysunkiem technicznym
  • Spawanie czarnej stali
  • Spawanie rur

WYMAGANIA:

  • Minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie spawacza (warunek konieczny)
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • AKTUALNY certyfikat spawalniczy
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Długotrwałe zatrudnienie w renomowanych niemieckich zakładach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (13-15 euro brutto/godzina + 24-45 euro netto diety/przepracowany dzień)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez wysłania CV
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob
Numer referencyjny

8685702