PRACOWNIK MAGAZYNU Z OPONAMI

ImpactJob PRACOWNIK MAGAZYNU Z OPONAMI Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Magazynier

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Załadunek, rozładunek opon, prace magazynowe

WYMAGANIA:

  • PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Minimum 2 lata doświadczenia w obsłudze wózka widłowego
  • Sprawność fizyczna
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (14 euro brutto/godzina)
  • Zakwaterowanie
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez wysłania CV
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob
Numer referencyjny

8536179