PRACOWNIK LOTNISKA

ImpactJob PRACOWNIK LOTNISKA Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Magazynier

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego Klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK LOTNISKA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

DLA OSÓB Z KURSU STACJONARNEGO

▪ Udział w procesie obsługi załadunku i rozładunku frachtu
▪ Sprawna i terminowa realizacja procesu fizycznej obsługi przesyłek z rejsów samolotowych w eksporcie i imporcie
▪ Przygotowywanie paczek do wysyłki
▪ Kontrole zapasów
▪ Obsługa towarów niebezpiecznych
▪ Zgłaszanie usterekuszkodzeń lub błędów przełożonym
▪ Utrzymanie zgodności z przepisami i wewnętrznymi wytycznymi (npinstrukcja pracyinstrukcja obsługiocena ryzyka)
▪ Prowadzenie pociągów logistycznych i wózków widłowych
▪ Zapewnienie porządku i czystości

DLA OSÓB Z KURSU ON-LINE
  • Załadunek bagaży i przewożenie ich do samolotów
  • Załadunek do luków bagażowych
  • Rozładunek z samolotu, przewóz i rozładunek na taśmę bagażową do odbioru przez pasażerów
  • Kierowanie i obsługa urządzeń i pojazdów przeładunkowych
  • Przyjmowanie i zabezpieczanie samolotów
  • Obsługa towarów niebezpiecznych
  • Usuwanie bagażu z systemu przenośników bagażu
  • Załadunek i rozładunek wózków bagażowych i kontenerów
  • Kodowanie bagażu i odprawa
  •  Sortowanie bagażu

WYMAGANIA:

SZKOLENIE STACJONARNE

  • Obowiązkowy udział w szkoleniu oraz kursie języka niemieckiego odbywającego się w Polsce w okolicach Warszawy przed rozpoczęciem pracy
  • Rozpoczęcie pracy w Niemczech możliwe jest wyłącznie po odbyciu szkolenia/kursu oraz pozytywnym zaliczeniu testów końcowych.
  • Zaświadczenie o niekaralności (warunek konieczny)
  • Udokumentowana ciągłość zawodowa z ostatnich 5 lat (warunek konieczny)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w święta
  • Sprawność fizyczna
  • Mile widziana znajomość j. niemieckiego i/lub angielskiego.

SZKOLENIE ON-LINE

  • Gotowość do odbycia 6-12 tyg. kursu j. niemieckiego w formie on-line zakończonego egzaminem
  • Gotowość do pracy zmianowej, w weekendy oraz w nadgodzinach
  • Udokumentowane ostatnie 5 lat aktywności zawodowej (warunek konieczny)
  • Czynne prawo jazdy kat. B

ZAPEWNIAMY:

  • Szkolenie przygotowujące do rozpoczęcia pracy oraz kurs języka niemieckiego. Szkolenie odbywa się w Polsce. Na okres szkolenia/kursu zapewniamy:
    -Opłacone zakwaterowanie – pokoje dwuosobowe
    – Wynagrodzenie miesięczne – 4000 zł brutto
    – Opłacony kurs języka niemieckiego
    – Szkolenie od poniedziałku do piątku po 8 godzin dziennie
    – Wyrobienie uprawnień niemieckich do obsługi wózków widłowych
    – Ubranie i odzież robocza
  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Długotrwałe zatrudnienie w renomowanej niemieckiej firmie
  • Pełny pakiet socjalny
  • Zakwaterowanie
  • Możliwość pracy dla PAR
  • WYNAGRODZENIE ZA PRACĘ DOCELOWĄ NA LOTNISKU W NIEMCZECH13,50 euro brutto/h+ dodatki zmianowe: +25% dodatku do stawki godzinowej za pracę na zmianę nocną, + 50% dodatku do stawki godzinowej za pracę w niedziele, + 100 % dodatku do stawki godzinowej za pracę w dni świąteczne
  • Opłacony bilet miesięczny na komunikację miejską w Niemczech
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

  • Umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą (nie przez Agencję)
  • Szkolenia przygotowujące do rozpoczęcia pracy oraz podnoszące kwalifikacje
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (14,18 euro brutto/ godzina + dodatki zmianowe: +25% dodatku do stawki godzinowej za pracę zmianę nocną, + 50% dodatku do stawki godzinowej za pracę w niedziele, + 100 % dodatku do stawki godzinowej za pracę w dni świąteczne; po 6 mies. STAWKA GODZINOWA WZRASTA po 6 mies.: 14,53 euro brutto/h, po 24 mies. 14,86 euro brutto/h, po 36 mies.: 15,40 euro brutto/h)
  • Wynagrodzenie na czas trwania kursu niemieckiego- 1000 euro netto/ miesiąc
  • Dodatek relokacyjny w wysokości 1000 euro brutto, który wypłacany jest w czterech transzach, po 250 euro brutto/tygodniowo
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie blisko pracy
  • Możliwość aplikacji bez wysłania CV
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Numer referencyjny

8556760