Pracownik fizyczny w zakładzie mięśnym

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Pracownik produkcji

Firma Julko
Firma z branży mięsnej z doświadczeniem na rynku niemieckim zatrudni
Pracowników fizycznych

Miejsce pracy: Hamburg Verden
Region: Niemcy

Oferujemy:
 bardzo dobre wynagrodzenie
 zakwaterowanie
 umowę o prace na niemieckich warunkach
 polskiego opiekuna kontaktu
 pracę o charakterze stałym (nie sezonowym)
 dojazd z miejsca zamieszkania do zakładu pracy
 wyposażenie i noże zapewnia firma
 możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
 zaufanego pracodawcę

Obowiązki

Pracownik fizyczny w zakładzie mięsnym,rozdrabnianie mięsa nożem

Wymagania

Wymagania:
• Zdolność do pracy fizycznej
• Chęci do stałej pracy

O autorze

Firma Julko

Jak aplikować

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV julko@onet.pl
Informacje pod numerem tel. 509136759.

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Pracownik fizyczny w zakładzie mięśnym