Pracownik budowlany, Fundamenty, Zbrojenia – 13 – 14€ /h + 24€ dieta + opłacone zakwaterowanie

BestHill Work Pracownik budowlany, Fundamenty, Zbrojenia - 13 - 14€ /h + 24€ dieta + opłacone zakwaterowanie Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Cieśla

BestHill Work  jest prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy, posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434. Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie .

Zbrojarz / Betoniarz / Cieśla szalunkowy

Opis stanowiska:

  • Betonowanie
  • Szalunki
  • Wiązanie zbrojeń
  • Praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:

  • doświadczenie na podanym stanowisku
  • sumienność, rzetelność
  • komunikatywna  znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B,E wymagane

Oferta pracodawcy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia na terenie Niemiec
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 13 – 14€ brutto/h+ 24 € netto dieta/dzień
  • po 9 tyg. pracy dodatek paliwowy 200€/miesiąc +premie
  • zakwaterowanie zapewnione i OPŁACONE   przez pracodawcę
Numer referencyjny

8585506