Operator wózka widłowego 12,50-13,00€/h brutto /h+ dieta LIPSK

BestHill Work Operator wózka widłowego 12,50-13,00€/h brutto /h+ dieta LIPSK Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Operator wózka

BestHill Work  to agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze  16434.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy.Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec,Austrii i Holandii.Co nas wyróżnia to kwalifikacje i kompetencje. BestHill Work to gwarancja profesjonalnie przeprowadzonego procesu rekrutacji,zadowolenie naszych kandydatów jest dla nas najważniejsze.

Opis stanowiska:

  • załadunek i rozładunek towaru
  • przygotowanie materiałów do wysyłki
  • skanowanie palet
  • dwuzmianowy system pracy

Wymagania:

  • uprawnienia na wózek widłowy – aktualne frontowe ,boczne
  • doświadczenie na podanym stanowisku
  • motywacja do pracy
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferta pracodawcy:

  • wynagrodzenie 12,50 € /h brutto+ opłacone zakwaterowanie
  • lub 13€/h brutto+20netto dieta dzienna
  • umowa o pracę na warunkach niemieckich
  • możliwość długofalowego zatrudnienie
Numer referencyjny

8603460