Operator pras – blisko granicy | Radebeul (okolice Drezna) | ok. 2040 – 2240€ netto/miesiąc + zapewnione zakwaterowanie z dofinansowaniem

Mondi Polska Operator pras – blisko granicy  &#124

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech CNC

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Operator pras – blisko granicy

Miejscowość: Radebeul (okolice Drezna)

Stawka: ok. 2040 – 2240€ netto/miesiąc* + zapewnione zakwaterowanie z dofinansowaniem

Oczekiwania:

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • Nie wymagamy doświadczenia na maszynach CNC
  • Wymagane doświadczenie na maszynach produkcyjnych (mile widziane prasy)
  • Gotowość do 3-zmianowej, fizycznej pracy
  • Posiadanie własnego auta na wyjazd

Opis stanowiska:

  • Prosta obsługa maszyn – prasy, maszyny CNC, maszyny produkcyjne
  • Mogą się zdarzyć prace produkcyjne
  • Kontrola jakości
  • Wprowadzanie korekt do systemu (obsługa komputera)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na niemieckich warunkach i wzrost stawki po przepracowanych 6 tygodniach
  • Możliwość skorzystania z zaliczki
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
  • Zorganizowane zakwaterowanie z dofinansowaniem
  • Dopłaty do mieszkań dla osób lokalnych
  • Stabilne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stała opieka koordynatora
  • Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Podatki odprowadzane w Niemczech
  • Zwrot za odzież roboczą
Numer referencyjny

8233771

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Operator pras – blisko granicy | Radebeul (okolice Drezna) | ok. 2040 – 2240€ netto/miesiąc + zapewnione zakwaterowanie z dofinansowaniem