Operator maszyn CNC

Weegree Operator maszyn CNC Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech CNC

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 8 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

OPERATOR MASZYN CNC (sterowanie Fanuc)

Nr ref: BSD/01/23

Miejsce pracy: Rümmingen 79595

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyny CNC
  • Obróbka małych części głównie ze stali i stali nierdzewnej
  • Praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy jak operator maszyn CNC
  • Doświadczenie jako programista/operator z systemem Fanuc
  • Doświadczenie w obrabianiu małych części na maszynach CNC
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • Mile widziany samochód na wyjazd
  • Dokładność

Oferujemy:

  • STAWKA 14-14,50 €/h netto
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w renomowanej firmie na długi okres.
  • Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
  • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
  • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
  • Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).
  • Ubrania robocze oraz sprzęt do prac
Numer referencyjny

8341885

Wyślij zgłoszenie