Monter szaf sterowniczych – wysokie zarobki

BestHill Work Monter szaf sterowniczych - wysokie zarobki Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Elektryk

BestHill Work  to agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434. Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy. Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec, Austrii i Holandii. Co nas wyróżnia to kwalifikacje i kompetencje. BestHill Work to gwarancja profesjonalnie przeprowadzonego procesu rekrutacji, zadowolenie naszych kandydatów jest dla nas najważniejsze.

Monter szaf sterowniczych

Zakres obowiązków:

  • montaż podzespołów elektronicznych, elementów szaf sterowniczych
  • praca według schematów elektrycznych
  • obsługa elektronarzędzi
  • naprawa i serwisowanie szaf sterowniczych

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie na podanym stanowisku
  • wykształcenie kierunkowe uprawnienia SEP
  • umiejętność pracy na podstawie rysunku i schematów
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji

Oferta pracodawcy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 13 € brutto/h
  • prócz stawki godzinowej dieta/dodatek przeznaczona na zakwaterowanie i dojazd do pracy  900-11500 € netto miesięcznie)
  • zakwaterowanie zapewnione  przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe)
  • umowa o pracę na warunkach niemieckich
Numer referencyjny

8577474