MONTER SZAF STEROWNICZYCH – Bayreuth, Niemcy

BestHill Work MONTER SZAF STEROWNICZYCH - Bayreuth, Niemcy Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Elektronik

BestHill Work  to prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy, posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434. Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie.

Zakres obowiązków:

  • montaż podzespołów elektronicznych, elementów szaf sterowniczych
  • praca według schematów elektrycznych
  • obsługa elektronarzędzi
  • naprawa i serwisowanie szaf sterowniczych

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym w miejscu pracy -warunek konieczny!
  • doświadczenie na podanym stanowisku
  • wykształcenie kierunkowe lub uprawnienia SEP
  • umiejętność pracy na podstawie rysunku i schematów – warunek konieczny!
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • mile widziany samochód na wyjazd

Oferta pracodawcy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na warunkach niemieckich
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia na terenie Niemiec
  • atrakcyjne wynagrodzenie do negocjacji
  • zakwaterowanie zapewnione  przez pracodawcę – opłacone
Numer referencyjny

8577390