Monter szaf sterowniczych

BestHill Work Monter szaf sterowniczych Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Elektryk

BestHill Work  to prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy  posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434.

Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie .

Opis stanowiska:

  • okablowanie szaf na podstawie rysunku technicznego
  • praca w jednym miejscu przez długi okres!!!

Wymagania:

  • uprawnienia SEP lub ukończona szkoła kierunkowa(warunek konieczny)
  • doświadczenie na podanym stanowisku(warunek konieczny)
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego jedna osoba w brygadzie – warunek konieczny !!!
  • prawo jazdy+ auto na wyjazd  (warunek konieczny)

Oferta pracodawcy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na warunkach niemieckich
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia na terenie Niemiec
  • atrakcyjne wynagrodzenie 12,50€ brutto/h brutto
  • + 30 € netto dieta za przepracowany dzień
  • + zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę
  • możliwość nadgodzin!
Numer referencyjny

8644462