Monter / Ślusarz hale przemysłowe od podstaw , umowa niemiecka

BestHill Work Monter / Ślusarz    hale przemysłowe od podstaw , umowa niemiecka Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Ślusarz

Firma  BestHill Work  zajmująca się rekrutacją kandydatów do podjęcia pracy na terenie Niemiec ,Austrii i Holandii należy do prężnie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy.Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Pośrednictwa Pracy o numerze 16434.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Monter/ Ślusarz

Opis stanowiska:

  • praca w terenie jak również drobne prace zakładowe

  • Prace montażowe , ślusarskie

  • gięcie , gwintowanie, przycinanie

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie na podanym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego  – poziom komunikatywny!
  • samochód na wyjazd mile widziany
  • umiejętność samodzielnej jak i zespołowej pracy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 14€ brutto/h+40€ dieta netto za każdy przepracowany dzień
  • umowę na czas nieokreślony z pracodawcą niemieckim
  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • możliwość cotygodniowych zaliczek
  • odprowadzanie składek zdrowotno-emerytalnych
  • możliwość pracy w nadgodzinach
Numer referencyjny

8562008