This job listing has expired and may no longer be relevant!

Monter paneli fotowoltaicznych | Hamburg | 2050€ brutto/miesiąc + 600€ netto/miesiąc diety

Mondi Polska Odlewnik / Pracownik produkcji &#124

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Elektronik

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 53 oddziałów, które agencja posiada w Polsce, Niemczech oraz Austrii, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi Polska danych osobowych (pliki do pobrania): Obowiązek informacyjny oraz Przykładowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Monter paneli fotowoltaicznych – praca w delegacji

Miejscowość pracy: Hamburg + praca wyjazdowa

Stawki: 2050€ brutto/miesiąc + 600€ netto/miesiąc dieta

Oczekiwania:

  • oferta skierowana jest do elektroników/elektryków/elektrotechników/elektro-energetyków z uprawnieniami SEP do 1kW; dekarzy z doświadczeniem; monterów z doświadczeniem
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • mile widziane doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • umiejętności pracy w zespole
  • chęć związania się z niemieckim pracodawcą w długiej perspektywie

Opis stanowiska:

  • montaż paneli fotowoltaicznych (panele solarne) na projektach realizowanych na terenie Niemiec a także w dłuższej perspektywie także krajach całej Europy
  • montaż urządzeń elektrycznych na konstrukcji, zgodnie z projektem
  • przestrzeganie przepisów BHP
  • praca o charakterze wyjazdowy

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie
  • opłacone i zorganizowane zakwaterowanie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niemiecką umowę o pracę
  • pełne przeszkolenie stanowiskowe
Numer referencyjny

6911606

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Monter paneli fotowoltaicznych | Hamburg | 2050€ brutto/miesiąc + 600€ netto/miesiąc diety