Monter konstrukcji stalowych / Ślusarz – 14€ brutto/h + 50 € dieta netto – Düsseldorf

BestHill Work Monter konstrukcji stalowych / Ślusarz -  14€ brutto/h + 50 € dieta netto - Düsseldorf Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Ślusarz

Firma  BestHill Work  zajmująca się rekrutacją kandydatów do podjęcia pracy na terenie Niemiec ,Austrii i Holandii należy do prężnie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy.Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Pośrednictwa Pracy o numerze 16434.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Monter/ Ślusarz

Opis stanowiska:

  • renowacja zakładu
  • konstrukcje stalowe i obróbka stali

  • prace montażowe , ślusarskie

  • demontaż , montaż konstrukcji stalowych

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie na podanym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego  – poziom podstawowy
  • samochód na wyjazd mile widziany
  • umiejętność samodzielnej jak i zespołowej pracy

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 14€ brutto/h + 50 € dieta netto za każdy przepracowany dzień
  • umowę na czas nieokreślony z pracodawcą niemieckim
  • opłacone zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • możliwość cotygodniowych zaliczek
  • odprowadzanie składek zdrowotno-emerytalnych
  • możliwość pracy w nadgodzinach
Numer referencyjny

8562006