Monter konstrukcji stalowych

BestHill Work Monter  konstrukcji stalowych Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Monter

BestHill Work jest prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy,  posiadającą wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434. Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie .

Opis stanowiska:

  • demontaż, montaż konstrukcji stalowych
  • remont naprawa i malowanie konstrukcji

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego pozwalająca na porozumienie się w miejscu pracy
  • doświadczenie w pracach montażowych
  • auto i czynne prawo jazdy

Oferta pracodawcy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na warunkach niemieckich
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia na terenie Niemiec
  • atrakcyjne wynagrodzenie! 12,79 €/h brutto + 20 € dieta netto
  • zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę niemieckiego (pokoje jednoosobowe)OPŁACONE!
Numer referencyjny

8578451