Spawacz MIG/MAG/TIG Niemcy

BestHill Work Spawacz MIG/MAG/TIG Niemcy Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Spawacz

BestHill Work  jest prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy, posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434. Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie .

Opis stanowiska pracy:

  • spawanie metodą MIG/MAG/TIG
  • spawanie ogrodzenia lub balustrad Praca w zakładzie
  • kontrola jakości spawów

Wymagania :

  • znajomość języka niemieckiego(pozwalająca na porozumienie się w miejscu pracy)
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • doświadczenie zawodowe na podanym stanowisku
  • prawo jazdy, własny samochód

Oferta pracodawcy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia na terenie Niemiec
  • atrakcyjne wynagrodzenie 14,00 €/h brutto + 25 € dieta dzienna
  • zakwaterowanie organizowane OPŁACONE  przez pracodawcę
  • pokój jednoosobowy !
Numer referencyjny

8776803