Monter instalacji przeciwpożarowych 14,50 € /h + 35 netto dieta dzień + opłacone zakwaterowanie

BestHill Work Monter instalacji przeciwpożarowych 14,50 € /h + 35 netto dieta dzień + opłacone zakwaterowanie Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Monter

BestHill Work  to prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434.Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie .

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 14,50 /h + od 30 netto dieta dzień
  • Umowa z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy OPŁACONE!
  • Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • Opłacane składki na ubezpieczenie zdrowotne/emerytalne
  • Możliwość pracy w nadgodzinach

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego pozwalająca na porozumienie się w miejscu pracy
  • doświadczenie na podanym stanowisku(warunek konieczny)
  • czynne prawo jazdy,kat.B,własne auto na wyjazd(warunek konieczny)

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie elementów instalacji do montażu
  • Montaż i demontaż instalacji przeciwpożarowych
  • Montaż czujników dymu, systemu pobierania ciepła
  • Prace z rysunkiem technicznym
Numer referencyjny

8577622