Monter instalacji i urządzeń sanitarnych od 13,50€ /h+45€ dieta/dzień

BestHill Work Monter instalacji i urządzeń sanitarnych od 13,50€ /h+45€ dieta/dzień Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Monter

BestHill Work  to agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze  16434.Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy.Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec,Austrii i Holandii.Co nas wyróżnia to kwalifikacje i kompetencje.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Monter Instalacji i Urzadzeń Sanitarnych

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych
  • poprawne odczytywanie rysunków roboczych
  • montowanie urządzeń sanitarnych
  • montaż i wymiana uszkodzonych urządzeń

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe  lub doświadczenie zawodowe
  • znajomość języka niemieckiego pozwalająca na porozumienie się w miejscu pracy
  • zdolności organizacyjne
  • prawo jazdy kat,B + mile widziane auto na wyjazd
  • możliwość pracy w teamie

Oferujemy:

  • możliwość pracy w 2 osoby (jedna z  osób komunikatywny j. niemiecki)
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 13,50€ brutto/h+ 45€ dieta za każdy przepracowany dzień
  • zakwaterowanie zapewnione  przez pracodawcę
  • umowa o pracę na warunkach niemieckich
Numer referencyjny

8577666