Monter drzwi i okien

BestHill Work Monter drzwi i okien Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Monter

BestHill Work  to agencja pośrednictwa pracy, posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434. Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy. Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec, Austrii i Holandii. Co nas wyróżnia to kwalifikacje i kompetencje. BestHill Work to gwarancja profesjonalnie przeprowadzonego procesu rekrutacji, zadowolenie naszych kandydatów jest dla nas najważniejsze.

Opis stanowiska:

  • montaż drzwi i okien (drewnianych, plastikowych, metalowych)
  • praca na podstawie rysunku technicznego
  • prace konserwacyjne

Wymagania:

  • doświadczenie na podanym stanowisku
  • zdolności manualne
  • znajomość języka niemieckiego na porozumienie się w miejscu pracy
  • samodzielność, dobra organizacja pracy
  • mile widziane auto na wyjazd

Oferta pracodawcy:

  • stabilne, długofalowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca w miłej atmosferze w średniej wielkości firmie
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia na terenie Niemiec
  • atrakcyjne wynagrodzenie – 14 €/h  brutto + 50 € netto dieta dzienna
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę – mieszkanie, blisko miejsca pracy z parkingiem, dostępem do WiFi
Numer referencyjny

8577269