MALARZ – WYSOKA STAWKA NETTO + OPŁACONE ZAKWATEROWANIE

BestHill Work MALARZ - WYSOKA STAWKA NETTO + OPŁACONE ZAKWATEROWANIE Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Malarz

Firma BestHill Work  to agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze  16434.Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy.Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec,Austrii i Holandii.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

MALARZ

Zakres obowiązków:

  • montaż płyt kartonowo -gipsowych
  • malowanie wew. i zew.
  • malowanie i renowacja fasad
  • zajęcia typowe dla malarza

Wymagania:

  • szkoła kierunkowa lub wieloletnie doświadczenie na podanym stanowisku
  • KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy
  • konieczny własny samochód

Oferta pracodawcy:

  • umowa o prace, pełny etat
  • długofalowe zatrudnienie na warunkach niemieckich
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • wynagrodzenie 12 €/h netto
  • OPŁACONE ZAKWATEROWANIE
Numer referencyjny

8629254