This job listing has expired and may no longer be relevant!

Malarz – Piaskarz przy ochronie przeciwkorozyjnej

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Piaskarz

Jestesmy firma posrednicza, ktora szuka pracownikow dla pracodawcow na terenie calych Niemiec. Oferujemy umowe o prace na niemieckich warunach w pelnym wymiarze godzin.

Pilnie poszukujemy pracownikow na stanowisko:

Malarz – Piaskarz przy ochronie przeciwkorozyjnej,

Obowiązki

• zatrudnienie na niemieckich warunkach
• niemiecka umowe o prace przetlumaczona na jezyk polski
• diety
• ubezpieczenie niemieckie
• odprowadzenie skladek emerytalnych
• comiesieczne wynagrodzenie wyplacalne na czas
• stawka 11€ – 13€ brutto na godz.
• zakwaterowanie

Wymagania

• doswiadczenie w zawodzie
• znajomosc jezyka niemieckiego przynajmniej w stopniu minimalnym mile widziana
• wlasny samochod mile widziany

O autorze

Przy zainteresowaniu prosimy o bezporedni przeslanie CV na m.bialy@mvvgmbh.de lub o kontakt na nr +48 666403153 (pon-pt 8:00-15:00) lub WhatsApp

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Malarz – Piaskarz przy ochronie przeciwkorozyjnej