Malarz – Monter płyt KG – 12 netto/h + opłacone zakwaterowanie

BestHill Work Malarz - Monter płyt KG - 12 netto/h + opłacone zakwaterowanie Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Malarz

BestHill Work  to agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze  16434.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy.Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec,Austrii i Holandii.Co nas wyróżnia to kwalifikacje i kompetencje. BestHill Work to gwarancja profesjonalnie przeprowadzonego procesu rekrutacji,zadowolenie naszych kandydatów jest dla nas najważniejsze.

Malarz – Monter płyt KG

Opis stanowiska:

  • prace wykończeniowe
  • remonty, różne prace budowlane
  • umiejętność obsługi narzędzi(wiertarka,szlifierka)
  • malowanie, przygotowanie podłoża do malowania
  • montaż płyt KG, budowa konstrukcji pod płyty KG

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w branży budowlanej, sucha zabudowa
  • ukończona szkoła kierunkowa
  • prawo jazdy kat.B+ auto na wyjazd

Oferta pracodawcy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 12 NETTO/h
  • zapewnione i opłacone przez pracodawcę zakwaterowanie
  • umowa o pracę na warunkach niemieckich
Numer referencyjny

8581880