This job listing has expired and may no longer be relevant!

MALARZ BUDOWLANY – Niemcy Amberg

Agencja MULTIJOB Sp. z o.o. MALARZ BUDOWLANY - Niemcy Amberg Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Malarz

Agencja MULTIJOB Sp. z o.o., jako agencja doradztwa personalnego  od 2004 roku wspiera partnerów biznesowych w rekrutacji i selekcji pracowników na stanowiska wysokiego i średniego  szczebla oraz stanowiska robotnicze  zarówno w Polsce, jak i za granicą.cert KRAZ 12048

Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy kandydatów do pracy w charaketrze

MALARZA BUDOWLANEGO

Amberg

Zadania:

– prace wykończeniowe: malowanie pomieszczeń i elewacji

– lakierowanie drzwi, okien i ram okiennych

– prace wstępne: szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie

WYMAGANIA:

  •  ZNAJOMOSC J. NIEMIECKIEGO – mile widziana
  •  prawo jazdy B + samochód (jeden na team)
  •  niezawodność i zdolność do samodzielnej pracy
  •  doświadczenie na ww stanowisku

OFERUJEMY:

  • 2000 €/ netto na ms-c
  • pracę w stabilnym zespole na długi okres czasu,
  • możliwość pracy bez relokacji (400 km od Zgorzelca)
Numer referencyjny

7754830

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do MALARZ BUDOWLANY – Niemcy Amberg