Kontroler jakości | Koblencja | 2120-2330€ netto/miesiąc + zapewnione zakwaterowanie z dofinansowaniem

Mondi Polska Kontroler jakości  &#124

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Pracownik produkcji

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Kontroler jakości

Miejscowość: Koblencja

Stawka: ok. 2120-2330€ netto/miesiąc* + zapewnione zakwaterowanie z dofinansowaniem

Oczekiwania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Pierwsze doświadczenie w dziedzinie kontroli jakości
  • Mile widziane doświadczenie techniczne
  • Mile widziana umiejętność obsługi komputera
  • Posiadanie własnego auta na wyjazd

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzenie kontroli końcowej i kontroli działania kół rowerowych
  • Zapewnienie jakości wyprodukowanych produktów (ocena i raportowanie jakości)
  • Kontrola produktów wadliwych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
  • Stabilne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
  • Zorganizowane zakwaterowanie z dofinansowaniem
  • System poleceń dla pracowników
  • Stała opieka koordynatora
  • Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Podatki odprowadzane w Niemczech
  • Zwrot za odzież roboczą
Numer referencyjny

8225775

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Kontroler jakości | Koblencja | 2120-2330€ netto/miesiąc + zapewnione zakwaterowanie z dofinansowaniem