KOMISJONER CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH BEZ NIEMIECKIEGO

ImpactJob KOMISJONER CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH BEZ NIEMIECKIEGO Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Magazynier

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszych Klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KOMISJONER CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Komisjonowanie mniejszych części samochodowych
  • Prace magazynowe
  • Jazda małymi wózkami (wózki niskiego unoszenia, nie są wymagane uprawnienia)

WYMAGANIA:

  • Mile widziana znajomość znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (zmiana nocna zawsze zaczyna się w niedziele)
    Dodatkowo tryb pracy jest z 4-godzinną przerwą:
     9.00-13.00, przerwa 4 godzinna, 17.00-21.00,
    17.00-21.00, przerwa 4 godzinna, 01.00-05.00
    01.00-05.00 przerwa 4 godzinna   9.00-13.00
  • Praca w weekendy dla chętnych
  • Prawo jazdy kat. B oraz widziany własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckimi pracodawcami
  • Długotrwałe zatrudnienie w renomowanych niemieckich zakładach
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (13,50 euro brutto/godzina + 25% do stawki godzinowej za pracę w godzinach nocnych )
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez wysłania CV
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob
Numer referencyjny

8798931