KOMISJONER ART. SPOŻYWCZYCH

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Pracownik produkcji

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech, Austrii i Holandii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KOMISJONER ART.SPOŻYWCZYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Komisjonowanie art. spożywczych za pomocą skanera
  • Kompletowanie i sortowanie towarów na magazynie
  • Komisjonowanie Pick by Voice

WYMAGANIA:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w komisjonowaniu i/lub w pracy na magazynie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd (warunek konieczny)

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Długotrwale zatrudnienie w niemieckiej renomowanej firmie
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (9 euro brutto/godzina + 19 euro netto/każdy przepracowany dzień + premie)
  • Zakwaterowanie
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob
Numer referencyjny

4861255

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do KOMISJONER ART. SPOŻYWCZYCH