This job listing has expired and may no longer be relevant!

Inżynier ciepłownictwa

Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Manewrowy (Shunter driver) Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Inżynier

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 10 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego Klienta wiodącej firmy w Niemczech specjalizującej się w alternatywnych metodach grzewczych oraz pozyskiwania energii  poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy Bawaria oraz Badenia i Wittembergia

Opis stanowiska:

  • Nadzorowanie i koordynacja robót instalacyjnych elektrycznych prowadzonych na budowie przez podwykonawców zgodnie prawem budowlanym i innymi obowiązującymi przepisami
  • Współpraca z kierownikiem budowy, podwykonawcami, inwestorem i inspektorem,
  • Kontrola oraz rozliczanie robót instalacyjnych,
  • Prowadzenie dokumentacji budowy, przygotowanie dokumentacji odbiorowej i uczestnictwo w odbiorach,
  • Udział przy przygotowywaniu budowy

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne
  • Samodzielność, komunikatywność, otwartość, inicjatywa, dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność, determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów
  • Dodatkowy atutem będzie doświadczenie przy realizacji inwestycji związanych z montażem instalacji fotowoltaicznych
  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na warunkach niemieckich
  • długoterminowa praca u jednego pracodawcy (cały rok)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • 24-30 dni płatnego urlopu
  • odzież ochronną i buty robocze
  • w pierwszym tygodniu darmowe zakwaterowanie
  • wsparcie polskojęzycznych dysponentów
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)

Dodatkowe koszty:

  • zakwaterowanie: 300€ – 400 € miesięcznie
Numer referencyjny

7203612

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Inżynier ciepłownictwa