Hydraulik od zaraz Niemcy

BestHill Work Hydraulik od zaraz Niemcy Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Hydraulik

BestHill Work  to prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy  posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434.

Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie .

Opis stanowiska:

  • montaż instalacji wodnej
  • instalacja grzejników, bojlerów
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodne porozumiewanie w miejscu pracy
  • doświadczenie zawodowe lub wykształcenie kierunkowe
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat.B mile widziane

Oferujemy:

  • umowa o pracę na warunkach niemieckich
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 2000€ netto/miesiąc
  • zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę odpłatne z diety
  • stały kontakt koordynatora przez cały okres zatrudnienia BestHill Work
Numer referencyjny

8581855