Hydraulik, Monter instalacji sanitarnych – atrakcyjne wynagrodzenie, opłacone zakwaterowanie

BestHill Work Hydraulik, Monter instalacji sanitarnych - atrakcyjne wynagrodzenie, opłacone zakwaterowanie Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Hydraulik

Firma  BestHill Work  zajmująca się rekrutacją kandydatów do podjęcia pracy na terenie Niemiec, Austrii i Holandii należy do prężnie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy.Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Pośrednictwa Pracy o numerze 16434.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Hydraulik/Monter instalacji sanitarnych

Opis stanowiska:

  • wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych
  • przeprowadzanie kontroli szczelności i drożności instalacji
  • uszczelnianie połączeń między rurami
  • montowanie przewodów kanalizacyjnych
  • montowanie urządzeń sanitarnych

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (warunek konieczny)
  • doświadczenie zawodowe (warunek konieczny)
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • samochód na wyjazd
  • umiejętność samodzielnej jak i zespołowej pracy

Oferujemy:

  • 14,55€/h+50€ dieta dzienna
  • umowę na czas nieokreślony z pracodawcą niemieckim
  • opłacone zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • możliwość cotygodniowych zaliczek
  • odprowadzanie składek zdrowotno-emerytalnych
  • możliwość pracy w nadgodzinach
Numer referencyjny

8577663