Elektryk – utrzymanie ruchu, konserwacja

BestHill Work Elektryk - utrzymanie ruchu, konserwacja Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Elektryk

Firma  BestHill Work  zajmująca się rekrutacją kandydatów do podjęcia pracy na terenie Niemiec ,Austrii i Holandii należy do prężnie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy.Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Pośrednictwa Pracy o numerze 16434.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Opis stanowiska:

  • konserwacja sprzętu przemysłowego
  • eksploatacja i naprawa instalacji zasilających
  • lokalizacja i korekta usterek w celu optymalizacji procesu produkcyjnego

Wymagania:

  • ukończona szkoła kierunkowa , uprawnienia SEP(warunek konieczny)
  • znajomość j.niemieckiego – komunikatywna
  • doświadczenie na podanym stanowisku(warunek konieczny)
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • 12,50€/h + 40€ dieta dzienna
  • Umowa z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
  • Organizowane  zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • Opłacane składki na ubezpieczenie zdrowotne/emerytalne
Numer referencyjny

8549139