This job listing has expired and may no longer be relevant!

Elektryk Przemyslowy(2300-2800 euro netto) Dresden

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Elektronik
Humanus – po prostu uczciwa praca!

Jesteśmy prężnie rozwijającą się niemiecką agencją pracy, która od lat rekrutuje pracowników między innymi z Polski, Czech, Słowacji, Rumunii oraz Bułgarii.

Posiadamy 3 oddziały w Niemczech oraz jeden w Polsce w Jeleniej Górze.
Znajdą Państwo u nas tylko legalne oraz uczciwe zatrudnienie na niemieckich warunkach.

Elektryk przemyslowy  (2300-2800 euro netto) [rekrutacja prowadzona online]
Miejsce Pracy: Dresden

Opis stanowiska / Obowiązki:

  • montaż oraz podłączanie szaf sterowniczych
  • okablowanie instalacji elektrycznych
  • przeprowadzanie testów i serwisowanie urządzeń

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie zawodowe
  • świadectwo ukończenia szkoły lub certyfikaty lub wieloletnie doświadczenie

Nasza Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie na niemieckich warunkach od ok. 2300 euro netto (na rękę) za przepracowany miesiąc (wynagrodzenie jest uzależnione od doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego)
  • brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płacone extra + 25% do wypłaty
  • dodatki za prace zmianowe
  • niemiecka umowa o pracę
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • niemieckie ubezpieczenie + bonus
  • cykliczne podwyżki
  • regularne zaliczki
  • wsparcie polskojęzycznych dysponentów
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)
Numer referencyjny

7697767

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Elektryk Przemyslowy(2300-2800 euro netto) Dresden