Elektryk przemysłowy utrzymanie ruchu od zaraz 13€ brutto/h+dieta

BestHill Work Elektryk przemysłowy utrzymanie ruchu  od zaraz 13€ brutto/h+dieta Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Elektryk

Firma  BestHill Work  zajmująca się rekrutacją kandydatów do podjęcia pracy na terenie Niemiec ,Austrii i Holandii należy do prężnie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy.Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Pośrednictwa Pracy o numerze 16434.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Elektryk przemysłowy

Opis stanowiska:

  • instalacje przemysłowe
  • okablowanie i podłączanie szaf sterowniczych
  • układanie tras kablowych
  • inne obowiązki charakterystyczne dla stanowiska

Wymagania:

  • uprawnienia SEP lub ukończona szkoła kierunkowa
  • doświadczenie na podanym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy + auto na wyjazd mile widziane

Oferta pracodawcy:

  • możliwość pracy w 2 osoby (jedna z  osób komunikatywny j.niemiecki)
  • zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawce
  • atrakcyjne wynagrodzenie 13 € brutto/h + € netto dzienna dieta
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na warunkach niemieckich
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia na terenie Niemiec
Numer referencyjny

8563322