Elektryk i pomocnik elektryka, Niemcy

Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Elektryk i pomocnik elektryka, Niemcy Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Elektryk

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług. Dla naszego klienta – niemieckiej firmy budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Region zatrudnienia: Heidenheim, Dillingen, Sontheim, Ulm

Opis stanowiska:

  • prace elektroinstalacyjne
  • ciągnięcie kabli
  • podłączanie paneli fotowoltaicznych
  • podłączanie różnych urządzeń elektrycznych (prostowników, akumulatorów)
  • realizacja i montaż i uruchamianie projektów fotowoltaicznych, w tym magazynów energii elektrycznej i wallboxów
  • dokumentacja niezbędnych protokołów pomiarowych
  • odbiór, przekazanie i instruktaż gotowych systemów dla klientów

Wymagania:

  • wykształcenie w zawodzie elektryk/elektronik lub ukończony kurs czeladniczy albo szkolenie – komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
  • niezawodność i zdolność do samodzielnej pracy
  • doświadczenie w zawodzie
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na warunkach niemieckich
  • zniżki / możliwość zaliczki
  • od 13€/h brutto + 40€ netto diety za każdy dzień roboczy
  • premie/prowzje
  • odzież ochronną i buty robocze
  • dobre wyposażenie pojazdów do montażu
  • wsparcie polskojęzycznych dysponentów
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)

Potrącane z wynagrodzenia:

– zakwaterowanie: 400€/miesięcznie

Numer referencyjny

8255343

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Elektryk i pomocnik elektryka, Niemcy