Elektryk budowlany – różne lokalizacje

BestHill Work Elektryk budowlany - różne lokalizacje Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Elektryk

BestHill Work jest prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy, posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434. Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie .

Opis stanowiska:

  • typowe prace elektryka budowlanego
  • wykonywanie instalacji elektrycznej
  • trasy kablowe w nowo powstałym budynku
  • montaż gniazd
  • instalacja oświetlenia

Wymagania:

  • uprawnienia SEP lub ukończona szkoła kierunkowa
  • doświadczenie na podanym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • wymagane prawo jazdy + samochód

Oferta pracodawcy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia na terenie Niemiec
  • atrakcyjne wynagrodzenie 14,55 € brutto/h
  • dieta za przepracowany dzień 50€ NETTO
  • zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe)
Numer referencyjny

8622330