Elektryk budowlany

BestHill Work Elektryk budowlany Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Elektryk

BestHill Work  to prężnie rozwijająca się agencja pośrednictwa pracy, posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434.

Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie .

Jesteś bez zatrudnienia i poszukujesz swojej szansy? Przeglądasz ogłoszenia o pracę za granicą w nadziei na lepsze zarobki? A może praca za granicą interesuje Cię ze względu na możliwości obycia się z inną kulturą? Niezależnie od tego, z jakich powodujesz chcesz się zatrudnić w Niemczech, Austrii lub Holandii, znajdujesz się we właściwym miejscu. Jako agencja pośrednictwa pracy BestHill Work jesteśmy po to, żeby pomóc Ci w znalezieniu wymarzonej posady. Bez względu na to, czy bardziej odpowiada Ci praca za granicą, czy w Polsce, otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Opis stanowiska:

  • wykonywanie nowej instalacji elektrycznej, kablowej
  • montaż okablowania, gniazdek, lamp, przełączników
  • typowe zadania elektryka budowlanego

Wymagania:

  • uprawnienia SEP lub ukończona szkoła kierunkowa(warunek konieczny)
  • uprawnienia na podesty ruchome
  • doświadczenie na podanym stanowisku(warunek konieczny)
  • znajomość języka niemieckiego pozwalająca na porozumienie się w miejscu pracy
  • prawo jazdy, samochód – warunek konieczny

Oferta pracodawcy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na warunkach niemieckich
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia na terenie Niemiec
  • atrakcyjne wynagrodzenie – 14,55 €/h brutto + 50 € netto dieta za przepracowany dzień
  • zakwaterowanie – mieszkanie z dostępem do WiFi, parking (pokoje jednoosobowe)
Numer referencyjny

8529847