ELEKTROMONTER – RÓŻNE LOKALIZACJE

ImpactJob ELEKTROMONTER - RÓŻNE LOKALIZACJE Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Elektryk

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszych Klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTROMONTER

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż, serwis i naprawa instalacji elektrycznych na różnych obiektach
  • Montaż oświetlenia
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych
  • Konserwacja i renowacja instalacji elektrycznych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe w jednym z zawodów; elektryk/elektromechanik/elektronik (warunek konieczny)
  • Minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych
  • Aktualne uprawnienia SEP (warunek konieczny)
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (13,50-14 euro brutto godzina + 25-44 euro netto diety/ przepracowany dzień)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez wysłania CV
  • Pomoc w przygotowaniu oraz tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob
Numer referencyjny

8527083