Elektromonter – monter rozdzielni Niemcy

BestHill Work Elektromonter - monter rozdzielni Niemcy Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Elektryk

BestHill Work  to prężnie rozwijająca się agencja pośrednictwa pracy, posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434. Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów to nie tylko puste słowa. BestHill Work to pasja i zaangażowanie .

Elektromonter – monter rozdzielni Sn/nn

Opis stanowiska:

  • zabezpieczanie przewodów elektrycznych
  • wymiana starej i wykonywanie nowej instalacji elektrycznej, kablowej
  • montowanie szaf sterowniczych/ rozdzielczych
  • instalacja oświetlenia
  • budowa rozdzielni

Wymagania:

  • aktualne uprawnienia SEP lub ukończona szkoła kierunkowa
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane auto na wyjazd
  • doświadczenie w pracach przy rozdzielniach

Oferta pracodawcy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 12,50 – 13,50 €/h brutto
  • dieta 25- 30 € netto dziennie
  • CAŁOTYGODNIOWE zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe)
  • umowa o pracę na warunkach niemieckich
  • ubezpieczenie i odprowadzania składek
Numer referencyjny

8561995