Elektromonter – Elektryk

BestHill Work Elektromonter - Elektryk Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Elektryk

BestHill Work jest prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy, posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434. Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów to nie tylko puste słowa. BestHill Work to pasja i zaangażowanie.

Opis stanowiska:

  • zabezpieczanie przewodów elektrycznych
  • wymiana starej i wykonywanie nowej instalacji elektrycznej, kablowej
  • montowanie szaf sterowniczych/ rozdzielczych
  • instalacja oświetlenia

Wymagania:

  • aktualne uprawnienia SEP lub ukończona szkoła kierunkowa
  • znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumienie się w miejscu pracy)
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane auto na wyjazd

Oferta pracodawcy:

  • możliwość pracy w 2 osoby (jedna z  osób komunikatywny j.niemiecki)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 12,50 – 13,50 €/h brutto
  • + dieta/dodatek przeznaczony na zakwaterowanie i dojazd do pracy 900 – 1150 € netto miesięcznie
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe)
  • umowa o pracę na warunkach niemieckich
Numer referencyjny

8577457