CUKIERNIK

Agencja pracy Cosmoworker CUKIERNIK Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Belgii Pracownik produkcji

Praca długoterminowa.
Praca w małym zakładzie piekarniczo-cukierniczym.
Praca przy wypieku placków, ciast a następnie pralin, tortów.

Uśredniona stawka początkowa z dodatkiem zmianowym: 16,81€/h brutto + dodatek nocy między 1:00 a 6:00 w wysokości 20%.
Cotygodniowe wypłaty.
Praca w trybie nocnym 1:00-12:00, duża ilość nadgodzin.
Minimum 2 -letnie doświadczenie w pracy na stanowisku cukiernika.

Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego.
Zakwaterowanie w sąsiedztwie cukierni.

Region: Ophasselt, Bruksela, Gandawa, Aalst.
#zzakwaterowaniem,
#bezprawajazdy.

Cosmoworker wierzymy, że każdy powinien móc zarabiać najlepiej w stosunku do swoich umiejętności, w kraju lub za granicą. Od 2006 roku zajmujemy się pozyskiwaniem najlepiej płatnych ofert od pracodawców w różnych krajach Europy.
Jeśli szukasz lepiej płatnej pracy to mamy coś dla Ciebie.
Nie zajmujemy się wszystkimi ofertami pracy.
Przedstawiamy kandydatom tylko te sprawdzone i atrakcyjne dla Nich.
Poniżej przedstawiamy jedną z aktualnych ofert pracy.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • praca w małym zakładzie piekarniczo-cukierniczym,
  • praca przy wypieku placków, ciast a następnie pralin, tortów,
  • obsługa maszyn do mieszania ciasta i pieców,
  • ręczne wyrabianie ciasta, wałkowanie ciasta, dekorowanie,
  • praca w trybie 1-zmianowym, na zmianie nocnej.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku cukiernika,
  • dyspozycyjność do pracy na minimum 6-miesiący,
  • mile widziani także kandydaci z własnym zakwaterowaniem,
  • dyspozycyjność do pracy przez cały okres grudnia.

Oferujemy:

  • uśrednioną stawkę początkową z dodatkiem zmianowym: 16,81€/h brutto + dodatek nocy między 1:00 a 6:00 w wysokości 20%,
  • cotygodniowe wypłaty,
  • dodatki: 13stka, pieniądze wakacyjne, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe, płatne święta,
  • legalną pracę, zgodną z belgijskim Prawem Pracy,
  • belgijską umowę o pracę tymczasową i stały kontrakt po 1 roku pracy,
  • zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania lub zwrot kosztów transportu,
  • opiekę koordynatorów,
  • gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu,
  • zwrot kosztów podróży do Belgii: 250€,
  • koszt zakwaterowania: 85,00€ za tydzień,
  • dla chętnych pomoc w organizacji indywidualnego zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy.
Numer referencyjny

8660206